3M Folia przyciemniająca BlackShade 45 (1mb x 50cm)

  • 3M BS 45 (50cm)
  • Producent: 3M
  • Dostępność: Powyżej 10 Powyżej 10
  • mb
  • Cena netto: 16,26 zł / mb 20,00 zł / mb

3M™ Black Shade - ekonomiczna przyciemiająca folia samochodowa o bardzo wysokich parametrach jakościowych. 

 

Folia w szerokości 50cm

   Seria folii samochodowych 3M™ Black Shade wykorzystuje ekonomiczną technologię, niemetalizowanego, barwionego poliestru. Tego typu folie samochodowe nie zakłócają fal telefonu komórkowego, GPS, czy odbioru radia satelitarnego. Dodatkowo folie te blokuję niemal całkowicie promienie UVA i UVB, które stanowią główną przyczynę odbarwiania się materiałów (np. tapicerki) oraz są niekoryztsne w dłuższej ekspozycji dla organizmów żywych. Folie serii 3M™ Black Shade blokują do 43% całkowitej energii słonecznej przenikającej przez szyby pojazdu zapewniając na wiele sposobów „efekt chłodu”. Folie te posiadają powłokę odporną na zarysowania i kilka różnych poziomów cieniowania w atrakcyjny odcieniu węgla drzewnego. Folie po aplikacji nadają również wyjątkowo atrakcyjny wygląd zewnętrzny pojazdu.
 

  • Wysoka trwałość i wydajność na poziomie podstawowym
  • Folia niemetalizowana, nie zakłóca fal telefonu komórkowego, GPS czy odbioru radia satelitarnego
  • Dodaje estetyczny i atrakcyjny wygląd samochodu
  • Ograniczają przenikanie energii słonecznej z zewnątrz i pozwala stworzyć komfortowe warunki klimatyczne wewnątrz pojazdu.
  • Zapewniają prywatność we wnętrzu samochodu
Produkt Transmisja światła widzialnego Refleksja światła widzialnego Totalna energia świetlna zatrzymana Redukcja nagrzewania się wnętrza Blokowanie szkodliwych promieni UV Redukcja Rozbłysków
BS 5 6 5% 43% 30% 99% 94%  95% przyciemnienia
BS 15 14 5% 40% 26% 99% 86%  85% przyciemnienia
BS 30 31 6% 35% 20% 99% 69%  70% przyciemnienia
BS 45 44 5% 32% 16% 99% 56%  55% przyciemnienia

 
Aplikacja :
Folie z serii 3M BlackShade so przeznaczone do aplikacji wewnątrz pojazdu (na wewnętrznej stronie szyby). Zaleca się aby aplikacja przeprowadzona była przez wyszkolonego profesjonalistę. Szyby nadają się do normalnego użytkowania już po 24 h godzinach od aplikacji.

Mycie:
Szyby pokryte folią mogą być myte 14 dni po aplikacji przy wykorzystywaniu popularnych środków do mycia okien i szyb. Należy unikać używania materiałów ścierających które mogłby by uszkodzić powierzchnie folii. Mycie powinno odbywać się za pomocą miękkich i delikatncyh tkanin, ścierek czy gumowych ściągaczek.

Istotne zalety folii z serii BlackShade:
Niski stosunek kosztów do wysokiego efektu redukcji nagrzewania wnętrza pojazdu.
Zabezpieczenie wnętrza przed niechcianymi rozbłyskami świetlnymi
Zabezpieczenia przed groźnym promieniowaniem słonecznym
Zmniejszenie wykoryzstywania klimatyzacji co efektywnie wpływa na zmniejszenie kosztów spalania.

Przechowywanie:
W celu zapewnienia możliwie najdłuższego okresu trwałości folię należy przechowywać zgodnie ze wskazówkami podanymi na jej opakowaniu. Zalecane warunki przechowywania wszystkich folii to temperatura ok. 21°C oraz wilgotność relatywna na poziomie 40-50%. Folie powinny być składowane w oryginalnych opakowaniach i zabezpieczone przed wpływem nadmiernego ciepła, światła i relatywnej wilgotności powyżej 50%. Szacowana trwałość folii przechowywanych zgodnie z powyższymi zaleceniami wynosi co najmniej 5 lat.


 

 
WSZYSTKIE