Folia ochronna PPF | 3M Scotchgard ProSeries | Paint Protection Film 4.0

  • SGH [305MM]
  • Producent: 3M
  • Dostępność: Pod zamówienie Pod zamówienie
  • mb.
  • Cena netto: 97,56 zł / mb. 120,00 zł / mb.
  • Niedostępny
Czym jest folia 3M™Scotchgard Pro Series™ ?

Folia ochronna 3M™ Scotchgard™ serii Pro służy do ochrony lakieru samochodowego i innych delikatnych elementów przed efektami uderzeń kamieni i żwiru, rysami, resztkami od owadów, plamami od smoły, asfaltu i chemii motoryzacyjnej oraz przed starzeniem od warunków pogodowych, w tym promieniowania ultrafioletowego. Najważniejsze cechy folii ochronnej na lakier Scotchgard™ serii Pro: Elastyczna bezbarwna warstwa wierzchnia wraz z klejem umożliwiają łatwy montaż na chronionych powierzchniach. Najwyższa przezroczystość (bardzo mały udział skórki pomarańczowej). Wysoka i niezawodna skuteczność ochrony. Znakomita odporność na plamy i rysy. „Samoregeneracja” niewielkich uszkodzeń.

Chroń swoją inwestycję !

Kupiłeś nowy samochód ? A może poddałeś go właśnie kosztownemu procesowi auto detalingu ? To najwyższy czas aby pomyśleć o wieloletnim zabezpieczeniu. Wraz z produktem 3M™Scotchgard Pro Series™ jesteś w stanie w doskonały sposób zabezpieczyć powierzchnie swojego pojazdu, zapewniając jej wieloletni blask i dodatkową bardzo wytrzymałą ochronę. Folia jest optycznie niewidoczna, zatem nie zmieni wyglądu Twojego pojazdu, a w doskonały sposób go zabezpieczy.
Wartość marki 3M

3M™Scotchgard Pro Series™ to najwyższy jakościowo produkt ochronny wyprodukowany przez jeden z największych koncernów multibrandowych na świecie. Wiele lat badań oraz testów sprawia iż produkt stał się najlepszy. Folia 3M™Scotchgard Pro Series™ to produkt posiadający właściwości "Self Healing" zapewniające samogojenie się pomniejszych zarysowań. Wzmocnioną warstwe wierzchnią zabezpieczającą przed rysowaniem oraz odbarwieniami podczas eksploatacji. Przed opuszczeniem fabryki każda partia podlega procesowi wieloetapowej kontroli jakościowej dzięki czemu jako dystrybutor mamy pewność iż producent dokłada wszelkich starań aby utrzymać jakość na najwyższym mozliwym poziomie.

Program do wycinania szablonów

Dedykowany program do wycinania szablonów do samochodów i motocykli posiada w swojej bazie ponad 90 % samochodów wyprodukowanych po 2006 r. Szablony dostępne to najczęsciej : przedni fragment maski i błotników, przedni zderzak, lusterka, reflektory, tylni próg załadunkowy. Specjalny dedykowany zespół specjalistów wciąż pracuje dodając nowe szablony tak do nowych modeli jak i uzupełniając oraz aktualizując baze modeli starszych. 
Istnieje możliwość zakupu gotowych wyciętych i przygotowanych szablonów, po więcej informacji prosimy o kontakt mailowy.
WSZYSTKIE