3M Wrap Film Seria 1080 - Gloss Chrome

  • 1080 GC451
  • Producent: 3M
  • Dostępność: Poniżej 10 Poniżej 10
  • mb.
  • Cena netto: 731,71 zł / mb. 1 000,00 zł 900,00 zł / mb.

Kolor: Silver Chrome - Srebrny Chrom w wysokim połysku

Numer 3M: GC - 451

Ilości: 1mb (152cm x 100cm)

Pierwsza na świecie folia w wykończeniu chromu o szerokości 1,524 m - dzięki czemu jest w stanie pokryć większość elementów motoryzacyjnych z "jednego brytu" materiału. Dodatkowo folia posiada zabezpieczającą folię ochronną która zabezpiecza materiał przed porysowaniem podczas procesu aplikacji. więcej informacji oraz wskazówki dotyczące aplikacji tego materiału znajdziesz na specjalnie utworzonej przez koncern 3M stronie internetowej link .

 

Folia 3M charakteryzuje się szeregiem cech stawiając ją przed produktami konkurencji. A wciąż doskonalone przez firmę 3M innowacyjne rozwiązania pozwalają utrzymać pozycję lidera na rynku.

Zastanawiasz się nad danym kolorem ? Już teraz możesz zakupić próbkę ! 
Próbka dostępna poniżej!

Folia 3M nie tylko pokrywa drzwi, ona je przed Tobą otwiera. Przygotuj się aby zaoferować swoim klientom okazje do stworzenia niespotykanego efektu z wykorzystaniem najlepszego dostępnego na rynku materiału.

 

Prosto z pudełka - Folia nadaje się do aplikacji wprost z opakowania, bez konieczności zadruku czy laminowania. Tylko otworzyć i aplikować!
Znakomita przyczepność - 90 mikronowa, podwójnie wylewania folia zapewnia wręcz idealną przyczepność podczas aplikacji bez konieczności korzystania z taśmy aplikacyjnej.
Łatwa instalacja - Wszystkie rozwiązania ze sprawdzonych produktów takich jak Controltac(tm) czy Comply Adhesive zostały zastosowane w tej folii dzięki czemu możemy pracować z klejem aktywowanym poprzez nacisk, precyzyjną siecią kanalików odprowadzających powietrze (zapobiegają powstawaniu "bąbli powietrznych")
Brak konieczności łączenia folii na elementach* - Dzięki szerokości rolek 152cm możliwe jest wyklejanie elemetnów z jednego kawałka folii. Rewelacyjny efekt końcowy po aplikacji folii. *wyjątek stanowią tutaj pojazdy bardzo nietypowe np. Hummer H2
Zwracający uwagę - dzięki zastosowaniu folii samochodowych w ciekawych projektach możesz w znakomity sposób wyróżnić się z tłumu, dzięki zastosowaniu folii 3M z serii Wrap Film 1080 dodatkowo masz pewność znakomitej jakości i pewnego wyglądu końcowego.
3M to lider - Marka 3M to lider na rynku nie naśladowca. Praktycznie wszystkie technologie zastosowane do produkcji tego produkty są opatentowane przez koncern 3M.
Zaufanie - 3M przez lata istnienia na rynku wypracowało sobie ugruntowaną pozycję na rynku z bardzo rozwiniętą siecią sprzedaży i dystrybucji. Dodatkowo niezwykle dba się tutaj o jakość oferowanych produktów, niezawodność, gwarancje oraz ewentualny serwis.
Paleta kolorów - Folia Wrap Film 1080 występuje w bogatej ofercie kolorystycznej wykończeń błyszczących, matowych, satynowych, teksturowych, metalicznych oraz typu kameleon.
Wykorzystywanie - Ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia, Folie aplikować można na samochody cywilne, wyścigowe, motocykle, rowery, łodzie , elementy RTV AGD, nawet na meble, choć do tego ostatniego polecamy specjalistyczną folię z linii Di-NOC).
WSZYSTKIE