3M Wrap Film Seria 1080 - Gloss Sky Blue - G77 - Niebieski "Sky" Połysk

  • 1080 - G77
  • Producent: 3M
  • Dostępność: Powyżej 10 Powyżej 10
  • mb
  • Cena netto: 113,82 zł / mb 140,00 zł / mb

Kolor: Gloss Sky Blue - Niebieski "Sky" Połysk

Numer 3M: G77

Ilości: 1m (152cm x 100cm)

   

Folia 3M charakteryzuje się szeregiem cech stawiając ją przed produktami konkurencji. A wciąż doskonalone przez firmę 3M innowacyjne rozwiązania pozwalają utrzymać pozycję lidera na rynku.

Zastanawiasz się nad danym kolorem ? Już teraz możesz zakupić próbkę ! 
Próbka dostępna poniżej!

Folia 3M nie tylko pokrywa drzwi, ona je przed Tobą otwiera. Przygotuj się aby zaoferować swoim klientom okazje do stworzenia niespotykanego efektu z wykorzystaniem najlepszego dostępnego na rynku materiału.

 

Prosto z pudełka - Folia nadaje się do aplikacji wprost z opakowania, bez konieczności zadruku czy laminowania. Tylko otworzyć i aplikować!
Znakomita przyczepność - 90 mikronowa, podwójnie wylewania folia zapewnia wręcz idealną przyczepność podczas aplikacji bez konieczności korzystania z taśmy aplikacyjnej.
Łatwa instalacja - Wszystkie rozwiązania ze sprawdzonych produktów takich jak Controltac(tm) czy Comply Adhesive zostały zastosowane w tej folii dzięki czemu możemy pracować z klejem aktywowanym poprzez nacisk, precyzyjną siecią kanalików odprowadzających powietrze (zapobiegają powstawaniu "bąbli powietrznych")
Brak konieczności łączenia folii na elementach* - Dzięki szerokości rolek 152cm możliwe jest wyklejanie elemetnów z jednego kawałka folii. Rewelacyjny efekt końcowy po aplikacji folii. *wyjątek stanowią tutaj pojazdy bardzo nietypowe np. Hummer H2
Zwracający uwagę - dzięki zastosowaniu folii samochodowych w ciekawych projektach możesz w znakomity sposób wyróżnić się z tłumu, dzięki zastosowaniu folii 3M z serii Wrap Film 1080 dodatkowo masz pewność znakomitej jakości i pewnego wyglądu końcowego.
3M to lider - Marka 3M to lider na rynku nie naśladowca. Praktycznie wszystkie technologie zastosowane do produkcji tego produkty są opatentowane przez koncern 3M.
Zaufanie - 3M przez lata istnienia na rynku wypracowało sobie ugruntowaną pozycję na rynku z bardzo rozwiniętą siecią sprzedaży i dystrybucji. Dodatkowo niezwykle dba się tutaj o jakość oferowanych produktów, niezawodność, gwarancje oraz ewentualny serwis.
Paleta kolorów - Folia Wrap Film 1080 występuje w bogatej ofercie kolorystycznej wykończeń błyszczących, matowych, satynowych, teksturowych, metalicznych oraz typu kameleon.
Wykorzystywanie - Ogranicza Cię tylko Twoja własna wyobraźnia, Folie aplikować można na samochody cywilne, wyścigowe, motocykle, rowery, łodzie , elementy RTV AGD, nawet na meble, choć do tego ostatniego polecamy specjalistyczną folię z linii Di-NOC).

WSZYSTKIE