Zestaw Aplikatora Medium

  • ZA-M
  • Producent: Folia-samochodowa.pl
  • Dostępność: Poniżej 10 Poniżej 10
  • kpl.
  • Cena netto: 90,24 zł / kpl. 131,50 zł 111,00 zł / kpl.

Zestaw aplikatora Medium - to rozszerzona wersja zestawu Basic+, dzięki któremu żaden dach, ani żadna maska nie powinna stanowić dla Ciebie żadnego problemu. Inwestując w zestaw Medium inwestujesz w kompletne wyposażenie niezbędne dla osób, dla których Car Wrap to nie jednorazowe zajęcie!
Zestaw zawiera kompletny zestaw dzięki któremu okleisz praktycznie każdą powierzchnię. Najbardziej niezbędne produkty!

Wybierając zestaw aplikatora Medium otrzymujesz:

Raklę 3M Niebieska + Złota - Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalne narzędzie w całym świecie Car Wrap'u. Niebieska rakla 3M jest odpowiednio elastyczna by układała się tak jak tego potrzebujesz, a złota która jest nieco sztywniejsza by sprostać wszystkim powierzonym jej zadaniom!

Filc Monkey Strips - do pracy na sucho świetnie sprawdzą się przy pracy z foliami matowymi oraz strukturalnymi.

Filc Bannana Buffer - do pracy na mokro idealnie znajdują swoje zastosowanie przy foliach w połysku by zminimalizować pojawianie się rys.

Nóż segmentowy Olfa S - Precyzyjne cięcie to podstawa. Dzięki segmentowemu nożowi z wymiennymi ostrzami, każde Twoje cięcie znajdzie się tam gdzie tego potrzebujesz. 

Rękawiczki bezszwowe - Para - Poza standardowym aplikowaniu folii przy pomocy raklą, niezwykle często nasze dłonie również są niezbędne w wielu miejscach, gdzie regularny kształt rakli się nie sprawdza. Do pracy w takich elementach niezbędna jest rękawica, dzięki której z wykorzystaniem odpowiedniego poślizgu rękawicy po folii można dociskać ją palcami w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo dzięki rękawiczkom uchronisz dłonie przed oparzeniem opalarką.

Wrapper Cleaner - 1L - Idealne przygotowanie powierzchni przed oklejaniem to jest najważniejszy etap całego procesu aplikacji. Dzięki temu preparatowi w sposób bezpieczny dla lakieru wyczyścisz go oraz odtłuścisz przed aplikacją folii. Niezwykłą zaletą tego preparatu jest jego szybkość odparowywania.

Taśma do cięcia Finishline - 10mb - Dzięki tej taśmie ryzyko uszkodzenia lakieru nożem nie istnieje! Rewelacyjne narzędzie umożliwiające rozcinanie folii na karoserii samochodu bez użycia noża. Jest to niewątpliwie niezbędne narzędzie na wyposażeniu początkującego jak i zaawansowanego aplikatora! 

 

 

 
WSZYSTKIE