Zestaw Aplikatora Profesjonalny

  • ZA-P
  • Producent: Folia-samochodowa.pl
  • Dostępność: Poniżej 10 Poniżej 10
  • kpl.
  • Cena netto: 300,81 zł / kpl. 405,50 zł 370,00 zł / kpl.

Zestaw aplikatora Profesjonalny - zestaw dla osób z odpowiednim doświadczeniem, które zdecydowane są zainwestować w narzędzia z "wyższej półki". Najwyższa jakość jest niezwykle istotna dla każdego aplikatora, dlatego produkty zawierające się w tym zestawie skompletowane są w sposób by zadowolić nawet najbardziej wymagających! Produkt w którego skład wchodzą najwyższej klasy narzędzia i chemia dedykowana do aplikacji folii.

Wybierając zestaw aplikatora Pro otrzymujesz: 

Nóż Red Dot - Skonstruowany w sposób, aby ostrze noża można było wysunąć zaledwie o pół segmentu, umożliwia to na bardzo precyzyjną pracę. Aluminiowa konstrukcja noża niezwykle pewnie leży w dłoni. Jest to nóż wybierany przez bardzo szerokie grono aplikatorów z USA oraz Europy.

Raklę 3M Niebieska + Złota - Jest to niewątpliwie najbardziej rozpoznawalne narzędzie w całym świecie Car Wrap'u. Niebieska rakla 3M jest odpowiednio elastyczna by układała się tak jak tego potrzebujesz, a złota która jest nieco sztywniejsza by sprostać wszystkim powierzonym jej zadaniom!

Filc Monkey Strips - do pracy na sucho świetnie sprawdzą się przy pracy z foliami matowymi oraz strukturalnymi.

Filc Bannana Buffer - do pracy na mokro idealnie znajdują swoje zastosowanie przy foliach w połysku by zminimalizować pojawianie się rys.

Wrapper Cleaner - 1000ml - Idealne przygotowanie powierzchni przed oklejaniem to jest najważniejszy etap całego procesu aplikacji. Dzięki temu preparatowi w sposób bezpieczny dla lakieru wyczyścisz go oraz odtłuścisz przed aplikacją folii. Niezwykłą zaletą tego preparatu jest jego szybkość odparowywania.

Rękawiczki Wrap Glove - Światowej klasy rękawiczki bezszwowe , niezwykle trwałe i zapewniające bardzo wysoki komfort pracy. Zapewniają świetny poślizg po folii umożliwiający dociskanie folii w trudno dostępnych elementach. 

Magnes aplikatora - 2 sztuki - Magnesy dla aplikatora to tzw. trzecia ręka. Dzięki nim wypozycjonujesz bez obaw większe bryty materiału bez pomocy innej osoby. Magnesy są kolejnym bardzo przydatnym narzędziem, które znajduje się na wyposażeniu każdego aplikatora.

Taśma do cięcia Finishline - 50mb - Dzięki tej taśmie ryzyko uszkodzenia lakieru nożem nie istnieje! Rewelacyjne narzędzie umożliwiające rozcinanie folii na karoserii samochodu bez użycia noża. Jest to niewątpliwie niezbędne narzędzie na wyposażeniu początkującego jak i zaawansowanego aplikatora! 


WSZYSTKIE