Zestaw Aplikatora Szyby+

  • ZA-S+
  • Producent: Folia-samochodowa.pl
  • Dostępność: Poniżej 10 Poniżej 10
  • kpl.
  • Cena netto: 44,72 zł / kpl. 61,00 zł 55,00 zł / kpl.

Zestaw Szyby + to rozbudowany zestaw narzędzi dedykowanych do aplikacji folii okiennych - samochodowych oraz architektonicznych.

W jego skład wchodzą następujące produkty :

Rakla Turbo - rakla gumowa do aplikacji folii przyciemniających 10cm - do usuwania wody z pod folii. W pewny sposób pozwala na usuwanie wody nie uszkadzając przy tym folii.

OLFA S - nóż segmentowy model S, dzięki łamliwym segmentom nóż cały czas utrzymuje należytą ostrość.

Tint Slime - gotowy płyn do aplikacji folii  przyciemniających o pojemności 500ml który, bez śladowo zapewnia odpowiednią repozycjonowalność oraz dodatkowo posiada zabezpieczający klej filtr UV.

Rakla Go Corner - idealna by zmieścić folię przy samych uszczelkach.

Mini Skrobak - plastikowe narzędzie na żyletki, idealnie nadaje się od oczyszczania szyb, okien ze stałych zabrudzeń, a małe wymiary pozwalają na wygodną pracę w zakamarkach.

Rakla niebieska 3M z filcem - Najpopularniejsza rakla na świecie wraz z filcem - to połączenie świetnie się sprawdza przy obkurczaniu folii na szybie.

Rakla ConQ - świetnie nadająca się do aplikacji folii przyciemniających, dzięki swojemu oryginalnemu kształtowi idealnie nadaję się do aplikacji folii w trudno dostępnych miejscach oraz dociskaniu folii pod uszczelkami.

 

 

 
WSZYSTKIE