Wrap Gallery - Wirtualna Galeria Realizacji

Czym jest Wrap Gallery ?

Wirtualna Galeria Realizacji to przestrzeń mająca na celu zbudowanie inspirującej platformy prezentującej różnorodne realizacje zmian koloru samochodów, motocykli i wszelkich różnorodnych zastosowań przy użyciu folii do zmiany koloru. Naszym celem jest stworzenie obszernej bazy zdjęć, która pomoże potencjalnym klientom zwizualizować, jak dany kolor będzie wyglądać na ich pojeździe. Dzięki naszej galerii, wybór odpowiedniego koloru stanie się łatwiejszy i bardziej świadomy.

Dlaczego tworzymy Wirtualną Galerię Kolorów?

Wybór odpowiedniego koloru folii do zmiany koloru samochodu często bywa trudny, szczególnie gdy decyzja opiera się jedynie na małej próbce materiału. Nasza galeria ma pomóc w rozwiązaniu tego problemu. Prezentując zdjęcia samochodów (i nie tylko) oklejonych różnymi foliami, pokazujemy rzeczywiste efekty pracy i pomagamy klientom lepiej wyobrazić sobie finalny wygląd ich pojazdu.

 

Co możesz zyskać za przesłanie swoich realizacji?Zachęcamy wszystkich chętnych do współtworzenia Wirtualnej Galerii Realizacji. Przesyłając nam zdjęcia swoich realizacji, zyskujesz:

  • 1000 punktów lojalnościowych za pierwszą, a następnie każdą piątą przesłaną i zaakceptowaną realizację. Punkty te możesz wymienić na atrakcyjne nagrody w naszym programie lojalnościowym.
  • Promocję Twojej firmy - każde zaakceptowane zdjęcie zostanie podpisane nazwą firmy, która wykonała realizację, co może przyczynić się do zwiększenia rozpoznawalności Twojej marki.
  • Możliwość publikacji na naszych kanałach - wybrane zdjęcia będą prezentowane nie tylko w naszej galerii, ale także na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych, gdzie regularnie dzielimy się inspirującymi treściami.

 

Jak przesłać zdjęcia?
Aby dołączyć do Wrap Gallery - Wirtualnej Galerii Realizacji, wystarczy przesłać 3-5 zdjęć każdej realizacji, która wykorzystuje folię 3M Wrap Film. Upewnij się, że zdjęcia są wysokiej jakości i najlepiej wykonane na neutralnym tle, aby jak najlepiej prezentować efekt końcowy.

 
Zdjęcia wyślij do nas na adres mailowy info@folia-samochodowa.pl z tytułem Wrap Gallery
W treści wiadomości napisz jaka folia została wykorzystana do realizacji, a zdjęcia dodaj jako załącznik 

 

 

 

Regulamin Wrap Gallery - Wirtualnej Galerii Realizacji

1. Postanowienia ogólne
1.1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Wirtualnej Galerii Realizacji prowadzonej przez firmę Folia Samochodowa Zachariasz Sp.K. (dalej: Organizator). 1.2. Wirtualna Galeria Kolorów ma na celu prezentację realizacji zmian koloru samochodów przy użyciu folii 3M Wrap Film, Inozetek, w celu inspirowania i ułatwienia wyboru kolorów przez przyszłych klientów.
2. Zasady przesyłania zdjęć
2.1. Uczestnicy programu przesyłają 3-5 zdjęć każdej realizacji, która wykorzystuje folię 3M Wrap Film, Inozetek. 2.2. Zdjęcia powinny być wysokiej jakości, najlepiej wykonane w neutralnym tle, aby jak najlepiej prezentować efekt końcowy realizacji.
3. Nagrody i punkty lojalnościowe
3.1. Za każdą co piątą przesłaną i zaakceptowaną realizację, konto użytkownika lub firma zostanie nagrodzona 1000 punktami lojalnościowymi. 3.2. Punkty lojalnościowe są przypisywane do konta uczestnika po weryfikacji i akceptacji przesłanych zdjęć przez Organizatora.
4. Zgoda na wykorzystanie zdjęć
4.1. Przesłanie zdjęć jest równoznaczne z oświadczeniem, że firma przesyłająca zdjęcia posiada prawo do ich rozpowszechniania. 4.2. Firma przesyłająca zdjęcia udziela Organizatorowi niewyłącznej, bezpłatnej licencji do wykorzystywania przesłanych zdjęć w celach marketingowych, w tym w Wirtualnej Galerii, na stronie internetowej Organizatora oraz w mediach społecznościowych. 4.3. Przesyłając zdjęcia, firma zgadza się na ich ewentualną edycję lub modyfikację w celach promocyjnych.
5. Akceptacja i publikacja zdjęć
5.1. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji, akceptacji oraz publikacji wybranych realizacji. 5.2. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji zdjęć, które nie spełniają wymogów jakościowych lub naruszają postanowienia niniejszego regulaminu.
6. Postanowienia końcowe
6.1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu. O wszelkich zmianach regulaminu uczestnicy zostaną poinformowani za pośrednictwem strony internetowej Organizatora. 6.2. Udział w programie jest równoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.

Regulamin wchodzi w życie z dniem jego opublikowania na stronie internetowej Organizatora.Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 082 998
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium