Producenci

Odtłuszczanie

Zestaw Wrapper Cleaner 5L + PROSpray Opryskiwacz Zestaw Wrapper Cleaner 5L + PROSpray Opryskiwacz
Cena:

165,00 zł

Cena netto: 134,15 zł

zestaw
zobacz więcej
Alkohol izopropylowy 99% | 5L Alkohol izopropylowy 99% | 5L
Cena:

69,00 zł

Cena netto: 56,10 zł

zobacz więcej
Wrapper Surface Cleaner 5l - Środek do przygotowania powierzchni | 5l Wrapper Surface Cleaner 5l - Środek do przygotowania powierzchni | 5l
Producent: Wrapper
Cena:

145,00 zł

Cena netto: 117,89 zł

szt.
zobacz więcej
3M SPS Surface Preparation System - preparat do przygotowania powierzchni 5L 3M SPS Surface Preparation System - preparat do przygotowania powierzchni 5L
Producent: 3M
Cena:

360,00 zł

Cena netto: 292,68 zł

szt.
zobacz więcej
TROTON Zmywacz sylikonowy1L TROTON Zmywacz sylikonowy1L
Producent: Troton
Cena:

23,00 zł

Cena netto: 18,70 zł

szt.
zobacz więcej
Alkohol izopropylowy 99% | 500ml Alkohol izopropylowy 99% | 500ml
Cena:

14,99 zł

Cena netto: 13,88 zł

zobacz więcej
Alkohol izopropylowy 99% | 1L Alkohol izopropylowy 99% | 1L
Cena:

20,00 zł

Cena netto: 16,26 zł

zobacz więcej
Avery Surface Cleaner 1L Avery Surface Cleaner 1L
Producent: Avery Dennison
Cena:

75,00 zł

Cena netto: 60,98 zł

szt.
zobacz więcej
Wrapper Cleaner CLEAR Odtłuszczacz 1000 ml Wrapper Cleaner CLEAR Odtłuszczacz 1000 ml
Producent: Wrapper
Cena:

39,99 zł

Cena netto: 32,51 zł

szt.
zobacz więcej
Wrapper Cleaner CLEAR Odtłuszczacz  | 5L Wrapper Cleaner CLEAR Odtłuszczacz | 5L
Producent: Wrapper
Cena:

145,00 zł

Cena netto: 117,89 zł

szt.
zobacz więcej

W sklepie internetowym folia-samochodowa.pl proponujemy klientom profesjonalne folie samochodowe do oklejania pojazdów mechanicznych i budynków o właściwościach przyciemniających, ochronnych czy zmieniających kolor. Poza foliami do samochodów, na naszych wirtualnych półkach prezentowane są również akcesoria i narzędzia pracy dla car wrapperów i auto detailerów oraz preparaty chemiczne takie jak proponowane w niniejszym dziale odtłuszczacze do lakierów samochodowych. Jakie odtłuszczacze karoserii rekomendujemy?

Uniwersalne odtłuszczacze karoserii na bazie alkoholu

Jeśli chodzi o proponowane w niniejszym dziale produktowym odtłuszczacze karoserii, to można wśród nich wymienić dwa dominujące typy preparatów. Pierwsze to specjalistyczne środki dla car wrapperów, które opiszemy poniżej, a drugie, uniwersalne preparaty alkoholowe. Do tych drugich należą między innymi prezentowane w tej kategorii środki do odtłuszczania lakieru oparte o alkohol izopropylowy czy etanol, które sprawdzają się świetnie nie tylko w zastosowaniach car wrappingowych. Można ich używać do dezynfekcji skóry, przedmiotów i powierzchni, czyszczenia sprzętów elektronicznych wrażliwych na działanie środków żrących czy wyjaławiania narzędzi kosmetycznych. Uniwersalne odtłuszczacze alkoholowe są niedrogie i łatwe w użytkowaniu, a do tego szalenie wszechstronne.

Odtłuszczacze do lakierów samochodowych do specjalistycznych zastosowań

Ponieważ w sklepie internetowym folia-samochodowa.pl staramy się proponować klientom szeroki wachlarz specjalistycznych produktów do car wrappingu, to na naszych wirtualnych półkach dostępne są także odtłuszczacze karoserii od producentów specjalizujących się w kosmetykach samochodowych. Wśród produktów, jakie rekomendujemy w naszym katalogu online można zatem znaleźć profesjonalne środki takie jak kultowy już wrapper surface cleaner czy 3M surface preparation system rekomendowane przez profesjonalistów od oklejania pojazdów mechanicznych foliami do zmiany koloru, ochrony PPF czy przyciemniania szyb lub reflektorów. Nasze środki do odtłuszczania lakieru samochodowego zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Uniwersalny odtłuszczacz lakieru czy wrapper surface cleaner - który preparat wybrać?

Nie ulega wątpliwości, że zarówno alkohol izopropylowy, jak i specjalistyczny środek do odtłuszczania lakieru samochodowego wrapper surface cleaner, skutecznie usuną z karoserii zabrudzenia, które mogłyby utrudnić aplikację folii samochodowej. Nie zmienia to jednak faktu, że nie zawsze warto kupować specjalistyczny preparat. Wrapper surface cleaner to bowiem profesjonalne rozwiązanie, które sprawdzi się jedynie w pracowni auto detailingowej czy warsztacie samochodowym świadczącym usługi z zakresu tuningu wizualnego - w rękach amatora znacznie lepiej poradzi sobie uniwersalny odtłuszczacz lakieru w postaci alkoholu izoproylowego czy etanolu, który ma też wiele poza warsztatowych zastosowań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kategori odtłuszczacze karoserii, w której proponujemy środki do odtłuszczania lakieru samochodowego przed aplikacją folii PPF czy zmieniającej kolor. Prezentujemy tu zarówno niejeden uniwersalny odtłuszczacz lakieru taki jak alkohol izopropylowy, jak i specjalistyczny wrapper surface cleaner - nasza oferta preparatów powinna odpowiadać potrzebom różnych klientów. Zachęcamy do przeglądu produktów!.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 082 998
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium