Producenci

Folie do druku i laminaty

3M 8518 Laminat Połysk 3M 8518 Laminat Połysk
Producent: 3M
Cena:

44,86 zł

Cena netto: 36,47 zł

zobacz więcej
3M Folia do druku IJ 180mc-10 Biała 3M Folia do druku IJ 180mc-10 Biała
Producent: 3M
Cena:

57,74 zł

Cena netto: 46,94 zł

zobacz więcej
3M Folia do druku IJ280 Print Wrap Film - biała 3M Folia do druku IJ280 Print Wrap Film - biała
Producent: 3M
Cena:

4 853,00 zł

Cena netto: 3 945,53 zł

zobacz więcej
Laminat ochronny 3M 8428G Błyszczący Laminat ochronny 3M 8428G Błyszczący
Producent: 3M
Cena:

3 305,72 zł

Cena netto: 2 687,58 zł

zobacz więcej
Zestaw do druku 3M IJ 280 + 8428G Folia + Laminat Zestaw do druku 3M IJ 280 + 8428G Folia + Laminat
Producent: 3M
Cena:

8 158,72 zł

Cena netto: 6 633,11 zł

Folia-samochodowa.pl to sklep internetowy, na którego wirtualnych półkach proponowane są najwyższej jakości folie samochodowe 3M, środki chemiczne niezbędne do ich aplikacji oraz przydatne akcesoria i narzędzia warsztatowe. W katalogu naszego sklepu dostępne są również folie funkcjonalne takie jak dostępne w niniejszej kategorii folie do druku. Jakiego typu produkty tutaj rekomendujemy?

Folie do druku 3M

W ofercie niniejszej kategorii produktowej znajdują się nowoczesne folie do druku od renomowanego producenta 3M, specjalizującego się nie tylko w proponowanych w innych miejscach naszego sklepu internetowego foliach samochodowych, ale i foliach funkcjonalnych do różnych zastosowań. Folie do drukowania od 3M wyróżniają się bardzo wysoką jakością, która doceniana jest przez specjalistów od poligrafii czy reklamy, którzy chętnie korzystają z folii tej znanej marki. W naszym katalogu online prezentujemy folie 3M do druku we wszystkich wariantach oferowanych przez tą firmę.

Folie do drukowania od 3M - warianty

W sklepie internetowym folia-samochodowa.pl staramy się oferować możliwie jak najwięcej produktów - po to, aby każdy znalazł wśród nich takie, które odpowiadają jego preferencjom i potrzebom. Z tego względu, na naszych wirtualnych półkach prezentowane są różne folie do druku. Proponujemy klientom folie błyszczące, satynowe i matowe o różnych grubościach i właściwościach, przeznaczone do każdego rodzaju druku, a także folie do laminowania, popularnie znane jako laminaty.

Folie do druku i laminaty 3M - dla kogo?

Prezentowane na naszych wirtualnych półkach folie do druku polecamy między innym osobom zajmującym się zaopatrzeniem drukarnii cyfrowych i offsetowych. Zakupy na naszej platformie są szczególnie opłacalne ze względu na fakt, że folie do druku 3M proponujemy w niewygórowanych, zbliżonych do hurtowych cenach. Tego typu folie do drukowania mogą się również przydać w agencjach reklamowych oraz firmach zajmujących się przygotowywaniem targów, konferencji i innych wydarzeń. Rekomendujemy je również do dużych biur, w których dokonuje się samodzielnych druków na folii.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kategorii, w której prezentujemy folie do druku 3M i laminaty charakteryzujące się optymalnym stosunkiem jakości do ceny. Posiadamy w ofercie folie w kilkunastu wariantach, wśród których łatwo znaleźć takie odpowiadające preferencjom i potrzebom. Zachęcamy do dokonywania zakupów!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 082 998
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium