O firmie
 
Od lat jesteśmy związani z marką 3M, działamy jako bezpośredni dystrybutor materiałów z działu Commercial Graphics, czyli Dział Reklamy Wizualnej. Dzięki wieloletniej współpracy oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty marki 3M w korzystnych warunkach zarówno dla klientów detalicznych, a także dla partnerów hurtowych.

Jako pierwsi w Polsce zapoczątkowaliśmy sprzedaż folii do zmiany koloru na tzw. metry otwierając tym sposobem dostęp do świata CarWrap'u wszystkim zainteresowanym tą branżą. Naszym klientom oferujemy materiały najwyższej jakości do pełnych zmian koloru auta, do przyciemniania szyb, do zabezpieczenia przed uszkodzeniami, do reklamy graficznej czyli folię do zadruku, a także wszystkie niezbędne komponenty do aplikacji tych materiałów na pojazdach i powierzchniach.

Tworzymy jedyną w swoim rodzaju Mapę aplikatorów, w której znajdują się wszyscy nasi partnerzy, którzy oferują usługi na najwyższym poziomie!

Posiadając olbrzymie doświadczenie i jako lider rynku CarWrap w Polsce nieustannie wdrażamy nowości z kraju i z świata stale rozszerzając swoją ofertę o sprawdzone rozwiązania.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do waszej dyspozycji.

 

 

Kontakt:

Firma Romulus sp. z o.o.

Autoryzowany dystrybutor 3M 
 Działu Reklamy Wizualnej
Siedziba rejestrowa Firmy : ul. Na Mostkach 21 | 31-267 Kraków
 
Punkt odbioru zamówień:
ul. Władysława Łokietka 208
31-334 Kraków, woj. Małopolskie

Godziny otwarcia sklepu:
Poniedziałek - Piątek 
8:00 - 15:45
 
Telefon kontaktowy:
+48 694 381 002 

Adres E-mail:
info@folia-samochodowa.pl

 

Zapraszamy na nasze media społecznościowe

             

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium