Ściereczka antystatyczna | Staubfix Ultra 1 szt.

Ściereczka antystatyczna | Staubfix Ultra 1 szt.

Producent: Staubfix
Cena: 4,20 zł (netto: 3,41 zł )
szt.
zobacz więcej
Ściereczki antystatyczne 3M  | Tack Cloth Aqua | 10szt

Ściereczki antystatyczne 3M | Tack Cloth Aqua | 10szt

Producent: 3M
Cena: 31,50 zł (netto: 25,61 zł )
zobacz więcej
Ściereczki antystatyczne INDASA | 15 szt

Ściereczki antystatyczne INDASA | 15 szt

Producent: Indasa
Cena: 26,30 zł (netto: 21,38 zł )
opakowanie
zobacz więcej

W sklepie internetowym folia samochodowa proponujemy klientom nowoczesne okleiny do przyciemniania szyb, zmiany koloru czy ochrony powłok lakierniczych. Poza foliami samochodowymi, na naszych wirtualnych półkach prezentujemy narzędzia i akcesoria niezbędne ich aplikatorom. Należą do nich między innymi proponowane w niniejszym dziale produktowym ściereczki antystatyczne do lakierowania. Co warto o nich wiedzieć i dlaczego ściereczka antystatyczna powinna znaleźć się na wyposażeniu każdego specjalisty?

Ściereczki antystatyczne do lakierowania

Przyporządkowane do tego działu produktowego ściereczki antystatyczne to materiały czyszczące zapobiegające oddziaływaniu elektrostatycznemu, w wyniku którego może dojść do ponownego osiadania kurzu na przecieranej powierzchni. Ściereczki tego typu są delikatnie nasączone lepkim środkiem, który stanowi naturalną barierę jonową przeciw zanieczyszczonym cząsteczkom. W naszym sklepie internetowym prezentujemy głównie specjalistyczne ściereczki antystatyczne do lakierowania idealne dla auto detailerów, lakierników i aplikatorów folii samochodowych.

Ściereczka antystatyczna w warsztacie samochodowym

W niniejszej kategorii produktowej prezentowane są ściereczki antystatyczne do lakierowania, które powinny znaleźć się w każdej lakierni i pracowni auto detailingowej. Każda ściereczka antystatyczna z tego działu doskonale zbiera kurz i zanieczyszczenia z karoserii, ale nadaje się też świetnie do oczyszczania narzędzi warsztatowych czy akcesoriów do cięcia i aplikacji folii. W naszym katalogu online prezentujemy ściereczki antystatyczne od renomowanych marek 3M, Staubfix i INDASA - polecane przez specjalistów lakierników i car wrapperów z całej Europy i świata.

Ściereczki antystatyczne - zestawy

Oferowane w bieżącym dziale naszej platformy handlowej ściereczki antystatyczne do lakierowania można nabyć pojedynczo lub w opakowaniach zbiorczych, w których znajduje się od kilku do kilkunastu sztuk. Warto pamiętać, że pojedyncza ściereczka antystatyczna będzie kosztowała więcej niż ta sama, ale nabyta w zestawie. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla naszych klientów zestawy, w których znajdują ściereczki antystatyczne dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kategorii, w której proponujemy ściereczki antystatyczne do lakierowania od marek takich jak 3M, Staubfix i INDASA. Zapobiegające przed ponownym osiadaniem kurzu ściereczki antystatyczne powinny znaleźć się w każdej lakierni i pracowni auto detailingowej. Zapraszamy do zakupów - czeka tu na Ciebie niejedna ściereczka antystatyczna do Twojego warsztatu pracy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium