Płyn do aplikacji folii Tint Slime - jak działa i czym aplikować?

Dodano: w kategorii: - autor:

Szukasz sprawdzonego rozwiązania? Chcesz ułatwić sobie pracę? Poznaj niezawodny płyn do aplikacji folii Tint Slime stworzony dla aplikatorów. Używany na całym świecie.

Jeśli jeszcze go nie wypróbowałeś, to czas nadrobić stracony czas. Dowiesz się czym jest Tint Slime, z czym go mieszać, a także jaki opryskiwacz dobrać, aby łatwiej ci się pracowało.

Czym jest Tint Slime i dlaczego jest lepszy od mydła z wodą?

Tint Slime to łatwy w użyciu koncentrat do aplikacji folii, który znany jest na całym świecie wśród aplikatorów. Jest to jeden z lepszych produktów, jakie znajdziesz na rynku. W porównaniu do innych rozwiązań łatwiej wyprowadza się go spod folii i można z nim dłużej pracować. Zapewnia doskonały poślizg, a co również ważne jest produktem w pełni bezpiecznym dla tapicerki i dekorów w aucie. Ponadto Tint Slime nie zawiera lanoliny, dzięki czemu pod folią nie powstają białe plamy. Co więcej, jest to produkt w pełni biodegradowalny bezpieczny dla środowiska, a także dla Ciebie jako aplikatora.

Właściwości Tint Slime umożliwiają długotrwałą pracę z folią. Dzięki czemu mniej doświadczony aplikator lub zupełnie początkujący może w swoim tempie aplikować folię, zwracając przy tym uwagę na każdy szczegół swojej pracy. Łatwość pozycjonowania folii to również ogromna zaleta zarówno dla początkujących aplikatorów, jak i doświadczonych. Kto nie raz męczył się z aplikacją folii na szybie, ten wie, o czym piszemy.

Chociaż często możesz usłyszeć, że do aplikacji wystarczy ci woda z mydłem lub z płynem do naczyń to wiedz, że jest to rozwiązanie, które owszem sprawdzi się podczas nauki oklejania. Osobie, która we własnym zakresie jednorazowo chce przyciemnić szyby. Dlaczego? Płyn do naczyń i mydło mogą powodować powstawanie białych zacieków pod folią. A także nie są w stanie zagwarantować tak dobrego poślizgu, jak profesjonalny płyn do aplikacji folii.

Tint Slime Green i Ultra - czym się różnią?

Oba są bezpieczne, 100% biodegradowalne i bez zawartości lanoliny. Działają na tej samej zasadzie natomiast Slime Ultra został stworzony, aby ułatwiać pracę w wysokich temperaturach. Ponadto jest to ulepszoną wersją Slime Green, która daje 4 razy więcej poślizgu. A co za tym idzie, możesz pracować 4 razy szybciej.

Niemniej jednak oba te produkty to najlepsza inwestycja, jaką możesz zrobić, żeby pracować szybciej i wydajniej. Nie tracąc przy tym jakości wykonywanych usług. Aplikacji folii za pomocą Tint Slime, nie da się do niczego porównać. Po prostu sam musisz wypróbować, a wtedy przekonasz się, że do aplikacji folii nie potrzebujesz już nic innego.

Kolejna różnica między obiema wersjami to różnica w ilości koncentratu, który należy wymieszać z wodą najlepiej przefiltrowaną, a dlaczego to dowiesz się poniżej. Dla Tint Slime Green to 5-9ml na 1L wody, a dla Slime Ultra 3-7ml na 1L wody.

Tint Slime GreenTint Slime ultra

Opryskiwacze do aplikacji Tint Slime i innych roztworów - na co zwracać uwagę?

Wybieraj butelki z rozpylaczem, które ułatwią aplikację. Używaj wysokiej jakości opryskiwacza, nie kupuj najtańszego. Zwróć uwagę na spust i możliwość regulacji strumienia. Pamiętaj, że nie we wszystkich opryskiwaczach możesz przechowywać roztwór. Dlatego warto zainwestować w taki, który takie przechowywanie umożliwia i nie wpływa na jakość i właściwości pozostawionej substancji w środku. Oprócz standardowych butelek z rozpylaczem są równie takie z pompką, która działa na zasadzie oprysku pod ciśnieniem.

Jeśli chcesz kupić dobry opryskiwacz, to szukaj takich, które mają:

  • regulację strumienia,
  • z pompką lub bez,
  • możliwość oprysku pod różnymi kątami,
  • filtr cieczy,
  • ergonomiczny kształt,
  • przycisk blokujący strumień cieczy,
  • dobrej jakości i atestowany materiał wykonania.

Polecamy:

Marolex Opryskiwacz ciśnieniowy

Kwazar Venus Opryskiwacz 360°

Z czym najlepiej rozrobić Tint Slime?

Tint Slime najlepiej rozrabiać z wodą przefiltrowaną, wodą demineralizowaną (dejonizowaną). Użycie zwykłej wody, czy wody mineralnej może powodować osadzanie się kamienia pod folią i tworzenie białych zacieków. A kryształy minerałów z kolei, mogą stanowić małe drobinki zanieczyszczenia.

Dodano: w kategorii: - autor:

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
3M Wrap Film Seria 2080 - Gloss Black - G12
3M Wrap Film Seria 2080 - Gloss Black - G12
165,00 zł 134,15 zł
metr [mb]
Filc Banana Buffer
Filc Banana Buffer
8,50 zł 6,91 zł
szt.
Filc wełniany
Filc wełniany
2,10 zł 1,71 zł
szt.
Filc Monkey Strips 2.0
Filc Monkey Strips 2.0
5,80 zł 4,72 zł
szt.
Żyletka do skrobaka | 1 szt.
Żyletka do skrobaka | 1 szt.
1,00 zł 0,81 zł
szt.
3M Wrap Film Seria 2080 - Satin Dark Grey - S261
3M Wrap Film Seria 2080 - Satin Dark Grey - S261
170,00 zł 138,21 zł
metr [mb]
Taśma na listwy chromowane | Czarny Połysk
Taśma na listwy chromowane | Czarny Połysk
20,00 zł 16,26 zł
Rakla Niebieska | 3M
Rakla Niebieska | 3M
8,00 zł 6,50 zł
szt.
Nowości
Taśma papierowa żółta

Taśma papierowa żółta

3,65 zł 2,97 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium