Top 3 płyny do aplikacji folii używane przez car wrapperów

Dodano: w kategorii: - autor:

Zastanawiasz się, czego używają profesjonaliści do aplikacji folii? Jaki płyn do aplikacji folii wykorzystują w swojej codziennej pracy? Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych w branży, to ten artykuł jest dla Ciebie.

3 x płyn do aplikacji folii - jesteśmy na tak!

Na popularnym portalu z filmami znajdziesz wiele poradników i tutoriali, jak oklejać auto folią i jakich kosmetyków używać. Często również usłyszysz, że wystarczy woda z ludwikiem. Chociaż nie jest to kłamstwem, to polecamy uczyć się od początku dobrych praktyk, a wodę z ludwikiem zostawić, jako wyjście awaryjne.

Tint Slime Ultra do zadań specjalnych

Tint Slime możesz bezpiecznie przechowywać - bez ryzyka rozwarstwienia się produktu - jest on niezwykle trwały. Zapewnia poślizg dokładnie wtedy, gdy go potrzebujesz. Tint slime jest bardziej ekonomiczny niż większość innych używanych preparatów. Dodatkowo zapewnia bardzo szybkie odparowanie wody spod folii.

Przede wszystkim jest w pełni biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska. Nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, dzięki czemu można z nim pracować na co dzień. Nie posiada związków, które mogłyby wchodzić w reakcję z klejem i folią. Dlatego jest w 100% bezpiecznym produktem.

W Tint slime nie znajdziesz lanoliny. Co oczywiście jest dla Ciebie bardzo dobrą informacją, bo lanolina może tworzyć pod folią brzydkie białe ślady. Dzięki swoim właściwościom zapewnia szybkie odparowanie wody spod folii. Umożliwia długą pracę z folią, czyli ułatwia jej repozycjonowanie. jednak to, co wyróżnia Tint Slime Ultra na tle innych produktów, to możliwość pracy z folią w różnych temperaturach. Również tych wysokich.

Wrapper PPF Żel

Miały być trzy płyny, ale Wrapper żel nie może tu zabraknąć. Jest to żel, który ułatwi Ci pracę przy aplikacji folii ochronnych PPF. Właściwości żelu sprawiają, że przylega idealnie zarówno do powierzchni poziomych, jak i pionowych.

Doskonałe właściwości poślizgowe uzupełnia wydłużony czas schnięcia. Dzięki czemu nie musisz się martwić, jeśli źle ułożyłeś folię. Bez problemu ją ściągniesz i nałożysz ponownie. A jak już pewnie wiesz możliwość repozycjonowania folii to dość ważna cecha, którą powinny mieć dobre produkty do aplikacji folii.

Żel Wrapper PPF ze względu na filtr UV jest świetny do oklejania białych aut. Dodatkowo właśnie ta właściwość sprawia, że hamuje on żółknięcie kleju. Co może mieć miejsce, jeśli folia będzie wątpliwej jakości lub sama z siebie nie będzie miała filtru UV. Skutecznie eliminuje efekt białej wstęgi, dlatego jest też rekomendowany do pracy z czarnymi i ciemnymi lakierami. W kwestii przyspieszenia pracy nie musisz tracić czasu na jego rozrobienie z wodą, bo żel jest produktem gotowym do użycia.

3M Scotchgard żel do aplikacji folii PPF

Jest to żel, którego nie musisz rozcieńczać z wodą. Gotowy do użycia. Ma podobne właściwości, co Wrapper żel. A jego opracowana formuła dodatkowo umożliwia aplikację folii w wysokich temperaturach. Żel od 3M został stworzony w taki sposób, aby aplikacja folii przebiegała szybko i łatwo.

Tajną bronią tego produktu jest to, że podczas aplikacji występuje mniej naprężeń folii niż podczas stosowania alternatywnych produktów. 3M Scotchgard żel do aplikacji folii PPF zapobiega wysychaniu, ma lepką konsystencję i bez problemu utrzymuje się na powierzchniach pionowych i poziomych. A także ułatwia repozycjonowanie folii.

Każdy z wymienionych produktów do aplikacji folii jest dobry i polecany przez car wrapperów. Do oklejania szyb świetny będzie Tint Slime Ultra! Do folii ochronnych zarówno Wrapper Żel, jak i żel od 3M to dobry wybór. Natomiast to, który z nich wybierzesz pozostawiamy do Twojej decyzji.

Po co Ci płyn do aplikacji folii?

Jak zapewne dowiedziałeś się z powyższego akapitu, to płyn do aplikacji folii przede wszystkim ma ułatwiać Twoją pracę. Sprawić, aby aplikacja folii przebiegła sprawnie i z efektem, który wprawi w osłupienie nawet największego krytyka. Ponadto płyny mają w sobie również właściwości ochronne dla folii. Na przykład Wrapper PPF żel, który chroni białe lakiery przed żółknięciem kleju i zabezpiecza samą folię przed porysowaniem.

Czy płyn do aplikacji folii jest konieczny?

Teoretycznie nie jest, ale w praktyce bardzo Ci się przyda. Po co wydłużać czas pracy, tracić nerwy przy repozycjonowaniu folii, jak można sobie tę pracę ułatwić. Przyspieszyć i nie denerwować się, że folia nie chce współpracować?

Dodano: w kategorii: - autor:

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
3M Wrap Film Seria 2080 - Gloss Black - G12
3M Wrap Film Seria 2080 - Gloss Black - G12
165,00 zł 134,15 zł
metr [mb]
Filc Banana Buffer
Filc Banana Buffer
8,50 zł 6,91 zł
szt.
Filc wełniany
Filc wełniany
2,10 zł 1,71 zł
szt.
Filc Monkey Strips 2.0
Filc Monkey Strips 2.0
5,80 zł 4,72 zł
szt.
Żyletka do skrobaka | 1 szt.
Żyletka do skrobaka | 1 szt.
1,00 zł 0,81 zł
szt.
3M Wrap Film Seria 2080 - Satin Dark Grey - S261
3M Wrap Film Seria 2080 - Satin Dark Grey - S261
170,00 zł 138,21 zł
metr [mb]
Taśma na listwy chromowane | Czarny Połysk
Taśma na listwy chromowane | Czarny Połysk
20,00 zł 16,26 zł
Rakla Niebieska | 3M
Rakla Niebieska | 3M
8,00 zł 6,50 zł
szt.
Nowości
Taśma papierowa żółta

Taśma papierowa żółta

3,65 zł 2,97 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium