Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Blog chmura tagów
Przygotowanie auta przed aplikacją folii 0
Przygotowanie auta przed aplikacją folii

Przygotowanie auta przed aplikacją folii

Oklejanie samochodu jest to czynność wieloetapowa, w którym samo oklejanie, mimo, że jest najbardziej widoczne i satysfakcjonujące jest tylko częścią całego procesu. 

Przed samą aplikacją bardzo istotne jest przygotowanie powierzchni. Odpowiednie wykonanie tego „kroku” bezpośrednio wpływa na trwałość folii na elemencie, ale również na estetykę samej folii po zaaplikowaniu. Często spotkać można auta na których folia odkleja się lub widoczne są niedoskonałości – bardzo często bezpośrednim sprawcą tych negatywnych skutków jest niepoprawne przygotowanie powierzchni. W naszej opinii bardzo istotne jest by folia świetnie wyglądała na aucie tak samo parę dni po jej aplikacji jak i po kilku latach.

Jak prawidłowo przygotować auto przed oklejaniem?

Pierwszym krokiem przed oklejaniem auta jest bardzo dokładne jego umycie. Należy wyczyścić powierzchnię z wszystkich zanieczyszczeń (żywica, smoła, inne osady znajdującej się na aucie). Bardzo istotne jest dokładne wyczyszczenie wszelkich zakamarków, ponieważ tam zbiera się wiele brudu i to właśnie w tych miejscach folia zaczyna się w pierwszej kolejności odklejać. Do czyszczenia warto użyć specjalistycznej glinki dedykowanej do czyszczenia lakieru. Należy pamiętać że z glinką pracujemy tylko i wyłącznie na mokro.

Gdy auto mamy wstępnie wyczyszczone uwidaczniają się wszelkie niedoskonałości lakiernicze – odpryski, wgniecenia lub rdza. Istotnym jest by pozbyć się wszelkich problemów i doprowadzić powierzchnię lakieru do stanu idealnego, ponieważ każda z tych niedoskonałości będzie widoczna pod folią.

Ostatnim krokiem tuż przed oklejaniem jest bardzo dokładne odtłuszczenie powierzchni. Z naszego i zaprzyjaźnionych aplikatorów doświadczenia polecamy w tym celu Wrapper Cleaner – preparat, który świetnie się sprawdza przed aplikacją pozostawiając pewną powierzchnię dla folii.

Wrapper Cleaner – odtłuszcza i szybko odparowuje z powierzchni, dlatego tak świetnie sprawdza się tuż przed samą aplikacją. Dodatkowo posiada w sobie środek czyszczący, dzięki któremu jesteśmy pewni, że żaden kurz ani brud nie pozostał na aucie. 

Wrapper Cleaner – Pewna powierzchnia, przed aplikacją!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 732 082 998
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium